درباره تینا بام

 

TINA BAM DELIJAN ISOGAM


درباره ما

معرفی شرکت ایزوگام تینا بام

تاریخچه شرکت تینا بام دلیجان

شركت تینا بام دليجان در سـال 1391 با هدف توليد عايقهاي رطوبتي پليمري و مشتقات در دليجان شهر عايق ايران شروع به فعاليت كرده و در اين راه از متخصـصين مجرب در صنعت توليد ايزوگام بهره مي گيرد و هم اکنون نیمی از محصولات خود را به کشورهای همجوار به ویژه عراق صادر می نماید.
این شرکت با توجه به شـرایط مـتنوع آب و هوایی ، محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه می کند. چنانچه محصولات این شرکت در سردترین و گرمترین نقاط مورد استفاده قرار می گیرد.


خط مشی کیفیت شرکت تینا بام دلیجان

1 . کیفیت محصول و بهبود مستمر آن .
2 . کاهش هزینه های کیفیت و دوباره کاری ها .
3 . تطابق با خواسته مشتریان و تحویل به موقع محصولات .
4 . تعیین منابع لازم و ارائه آموزش های مستمر کارکنان .

مدیریت این شرکت ضمن اعلام پایبندی بر تعهد خویش به اصول اعلام شده ، از کلیه همکاران در این شرکت انتظار دارد ضمن درک مفاد این خط مشی در رسیدن به اهداف سازمانی اعلام شده همکاری نمایند .
جهت حصول اطمینان از حرکت سازمان به سمت اهداف اعلام شده علاوه بر نظارت مستمر نماینده مدیریت بر عملکردها ، مدیریت این شرکت نیز همواره حرکت سازمان را مد نظر قرار می دهد .
این شرکت مفتخر است با تولیدات بسیار متنوع ایزوگام کلیه سفارشات مشتریان محترم را تهیه و تولید نماید . همچنین جوابگوی نیاز مشتریان و نمایندگان محترم در تولید لایه های صادراتی ، لایه های ممتاز و لایه های سوپر صادراتی با روکش پودر معدنی و یا فیلم پلی اتیلن و فویل آلومینیوم می باشد .


Buy now